Naujienų pranešimas: „Need For Speed“ kino filmo filmavimo aikštelėje pastebėti rečiausi superautomobiliai ir pigios jų kopijos
(Rubrika: Naujovės)
Paskelbė admin
Wednesday 10 April 2013 - 12:38:42Tikriausiai kiekvienas automobilių entuziastas puikiai žinot tokią kompiuterinių žaidimų seriją „Need For Speed“. Puikia grafika, arkadiniu valdymu bei nuostabiais garsų efektais pasižymintis žaidimas tikrai turi savo gerbėjų ratą, tačiau jų džiaugsmui „Dreamworks“ kompanija ruošia „Need For Speed“ filmą.

Jungtinėse Amerikos Valstijose kaip tik vyksta šio filmo filmavimo procesas. Ne vienas žmogus pastebėjo ir sugebėjo nufotografuoti automobilius, kuriais aktoriai šiame filme lakstys.

Tarp jų yra šerifo atributika papuoštas „Spania GTA“, itin retas „Lamborghini Sesto Elemento“, „McLaren P1“ bei pora „Dodge Charger“ policijos automobilių . Tačiau labiausiai dėmesys kliūna už „Koenigsegg Agera R“ kopijos.Iš pirmo žvilgsnio, galbūt automobilis atrodo visai padoriai, tačiau pernelyg maži ratlankiai su siauromis padangomis verčia manyti, kad šio monstro galinių ratų tikrai nesuka V8 jėgainė su dviem turbokompresoriais, generuojanti virš tūkstančio arklio galių. Ką jau kalbėti apie durų atidarymo mechanizmą, kuris yra visiškai kitoks nei turėtų būti – „Koenigsegg Agera R“ modelio durys įmantriu būdu pasikelia į viršų, o ne atsidaro, kaip įprastame automobilyje.

Kad ir kaip būtų, tokie filmų kūrėjų veiksmai yra visiškai suprantami bei pateisinami – kažin ar protinga būtų įsigyti vieną iš nedaugelio „Agera R“ automobilį ir filmuoti, kaip jis ramstosi su kitais, ne ką pigesniais superautomobiliais.


Ši naujiena yra iš svetainės ..::MinTvida::.. Automobilių servisas
( http://www.autoneta.xe.lt/news.php?extend.25 )