Naujienų pranešimas: „Aston Martin Rapide S“ – greitesnis, gražesnis, bet tik truputį brangesnis
(Rubrika: Naujovės)
Paskelbė admin
Sunday 27 January 2013 - 13:19:05Keturių durų superautomobilis – taip būtų galima apibūdinti „Rapide S“ su 550 AG bei 840 Nm varikliu. Lyginant su bazinėmis versijomis, S modeliai turi papildomus 80 AG bei 27 Nm.

Gamintojo teigimu, su atnaujinta atmosferine 5,9 litro V12 jėgaine šis automobilis iki 100 km/h įsibėgės per 4,9 sekundės – 0,3 s greičiau už bazinius „Rapide“, tuo tarpu maksimalus greitis padidėjo tik 3 km/h, iki 305 km/h.

„Aston Martin“ deklaruoja, kad šimtui kilometrų kelio šis automobilis vidutiniškai reikalaus apie 14,2 litro degalų, tuo tarpu anglies dioksido emisija sumažinta nuo 355 iki 332 g/km.Keturduris „super-sedanas” iš pirmo žvilgsnio nuo savo pirmtako skiriasi nestipriai: išorę puošia ryškesnės priekinės grotelės bei galinį buferį puošianti spoilerio formos „lūpa“. Už papildomą kainą britai įrengs ir „Carbon Exterior Pack“ paketą, kurį sudaro iš anglies pluošto pagamintas aerodinaminis elementas priekiniame buferyje, galinis difuzorius, anglies pluošto veidrodėlių korpusai bei galinių lempų apdaila.„Aston Martin“ nepamiršo papildyti ir spalvų gamą bei apdailos pasirinkimą, tuo tarpu siekdami pagerinti praktines automobilio savybes jie sumontavo lankstomas galines sėdynes, kurios bagažinės erdvę leidžia padidinti iki 900 litrų.Pranešama, kad naujasis „Rapide S“ į gatves išriedės jau šių metų vasarį, tačiau apie kainą nieko konkretaus britai neatskleidžia. Tikėtina, kad „Aston Martin Rapide S“ nebus drastiškai brangesnis nei baziniai modeliai – jo kaina turėtų siekti apie 150 tūkst. svarų (616 tūkst. Lt).Ši naujiena yra iš svetainės ..::MinTvida::.. Automobilių servisas
( http://www.autoneta.xe.lt/news.php?extend.24 )