..::MinTvida::.. Automobilių servisas
   
 
Latest Comments
[naujiena] Parduodama septyniolika metų gaminta „Lamborghini Countach“ kopija
Parašė admin on 29 Oct : 11:18
geras aparatas, reikia ir mum toki pradet gamint

[naujiena] Laikas bėga 1980 m. „Mercedes-Benz 300D“ nenaudai. Kaip atlaikyti rūdžių ataką?
Parašė admin on 23 Oct : 00:56
spaklius spaklius ir kaip nauja

[naujiena] Laikas bėga 1980 m. „Mercedes-Benz 300D“ nenaudai. Kaip atlaikyti rūdžių ataką?
Parašė admin on 22 Sep : 00:43
mersas lieka mersu, sitas modelis yra niekam tikes [more ...]


Pokalbiai
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


bullet admin
18 Mar : 13:14
Geros darbo dienos visiems
bullet admin
26 Jan : 15:41
Dalyvaukite forumuose, klauskite ir mes padesime
bullet admin
19 Dec : 00:17
Turite klausimu? Klauskite mūsų

Partneriai

Automobilių transportavimas

VISĄ PARĄ


8 683 88899NaNo Radijas Automobiliu supirkimas
Lietuva GT
VPSnet.lt
TopHost.lt

FaceBook

Latest Forum Posts
Išsiųsta admin
Vairuokite užtikrintai! Automobilio valdymo ekstre[more ...]
01 Jul : 14:27

Išsiųsta admin
„MOTOTOJA moterų vairavimo meistriškumo čempionata[more ...]
01 Jul : 14:23

Išsiųsta admin

10 Apr : 12:47

Išsiųsta ignacio5
daug juokėsi :) [more ...]
06 Mar : 12:02

Išsiųsta admin
Ne vienam Lietuvos vairuotojui nerimą sukėlė nesen[more ...]
29 Jan : 12:17

Išsiųsta sajunga
Žiemą vairuotojai susiduria su bendra problema – a[more ...]
28 Jan : 14:16

Išsiųsta admin

27 Jan : 15:13

Išsiųsta sajunga
Kontaktai:Vardas: Del BMWKontaktinis telefonas: +3[more ...]
26 Jan : 23:08

Išsiųsta admin
Parduodu espace 93-94 varikli 2.2 benzinas 79kw ka[more ...]
22 Jan : 13:45

Išsiųsta admin

19 Dec : 00:26


Vokiški „Zender“ superautomobiliai: 300 km/val. greitis kėlė nerimą italams 1983-aisiais
Read/Post Comment: 0 sukurti pdf šiai naujienai Spausdinti
 


Prieš jūsų akis – „Zender Vision 3“. Hansas-Albertas Zenderis buvo automobilių kūrėjas, kuris dar 1980 metais turėjo šešių transporto priemonių idėjas. Šis modelis pasaulį išvydo panašiu metu, kaip ir legendinis „Ferrari F40“, bet liko tik prototipu.

H.A.Zenderis mėgo eksperimentuoti su stiklo audiniu. Jis pradėjo nuo įmantrių sėdynių gamybos, toliau tęsė arkų išplėtimas ir galiausiai – visa nestandartinių detalių gamyba, kuri tuo metu buvo didžiulė sensacija Vokietijoje. Vis dėlto, kaip ir daugelis kitų, jis norėjo sukurti savo automobilį.

Pirmasis automobilis buvo paruoštas dar 1983 metais – „Vision 1S“ debiutavo Frankfurto parodoje.


[ Read the rest... ]


Posted by admin on Tuesday 12 November 2013 - 11:27:17

 
Mokate pinigus už tai, kad servisas priima senas jūsų padangas? Be reikalo – atiduokite jas už dyką
Read/Post Comment: 0 sukurti pdf šiai naujienai Spausdinti
 


Nauja tvarka, įsigaliojusi 2013 m. sausio 1 d., įpareigoja servisus nemokamai priimti senas padangas – ne tik jomis prekiaujančias, bet ir montavimo paslaugas teikiančias įmones. Visgi mažieji automobilių servisai linkę pamiršti apie šią prievolę ir papildomai apmokestina klientus. Ne vienas automobilininkas, nežinodamas apie šią naujovę, papildomai pakloja po 10-12 litų už teisę senomis padangomis atsikratyti dirbtuvėse.
[ Read the rest... ]


Posted by admin on Wednesday 06 November 2013 - 00:41:21

 
Lietuvoje pastebėtas 6 mln. Lt vertės „Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse“ – greičiausias kabrioletas pasaulyje
Read/Post Comment: 0 sukurti pdf šiai naujienai Spausdinti
 


Vilniuje, Olimpiečių gatvėje, netoli buvusių sporto rūmų pastebėtas greičiausias pasaulyje kabrioletas su lietuviškais vardiniais numeriais – „Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse“.

„L00K“ numeriais papuoštas tamsiai žalias su geltonos spalvos akcentais „Bugatti“ yra neabejotinai brangiausias Lietuvoje įregistruotas automobilis.

Analogiška mašina šių metų vasarą buvo eksponuojama Londone, „Jack Barclay Bugatti“ salone. Automobilio kaina siekė 1,76 mln. eurų (apie 6 mln. Lt). Tikėtina, kad Lietuvos gatvėmis rieda būtent šis modelis. Juk kalba eina apie mašiną, kurios gaminamos ne masiniu būdu. O su tokia spalvų kombinacija tokių mašinų gali būti tik keletas.

[ Read the rest... ]


Posted by admin on Thursday 17 October 2013 - 18:02:25

 
2100 arklio galių turintis žvėris
Read/Post Comment: 0 sukurti pdf šiai naujienai Spausdinti
 


Tarp lenktyninių ir bendro naudojimo keliams skirtų automobilių yra labai menka riba. Jeigu savo garaže sukursite automobilį, kuris bus skirtas tik lenktynių trasai, reikės sukti galvą dėl jo transportavimo į konkrečią vietą. Todėl geriausia išeitis - turėti transporto priemonę, kuria būtų galima naudoti ne tik mieste, bet ir trasoje.

Šis amerikietis tokio automobilio apibūdinimą įsivaizdavo kitaip, nes jo „Chevrolet Camaro“ galėtų be jokio vargo ketvirtį mylios įveikti per maždaug šešias sekundes, tačiau neišsigąstų ir ilgos kelionės.

Įsitikinkite patys!


[ Read the rest... ]


Posted by admin on Sunday 06 October 2013 - 12:58:05

 
„Need For Speed“ kino filmo filmavimo aikštelėje pastebėti rečiausi superautomobiliai ir pigios jų kopijos
Read/Post Comment: 0 sukurti pdf šiai naujienai Spausdinti
 


Tikriausiai kiekvienas automobilių entuziastas puikiai žinot tokią kompiuterinių žaidimų seriją „Need For Speed“. Puikia grafika, arkadiniu valdymu bei nuostabiais garsų efektais pasižymintis žaidimas tikrai turi savo gerbėjų ratą, tačiau jų džiaugsmui „Dreamworks“ kompanija ruošia „Need For Speed“ filmą.

Jungtinėse Amerikos Valstijose kaip tik vyksta šio filmo filmavimo procesas. Ne vienas žmogus pastebėjo ir sugebėjo nufotografuoti automobilius, kuriais aktoriai šiame filme lakstys.

Tarp jų yra šerifo atributika papuoštas „Spania GTA“, itin retas „Lamborghini Sesto Elemento“, „McLaren P1“ bei pora „Dodge Charger“ policijos automobilių . Tačiau labiausiai dėmesys kliūna už „Koenigsegg Agera R“ kopijos.

[ Read the rest... ]


Posted by admin on Wednesday 10 April 2013 - 12:38:42

 
„Aston Martin Rapide S“ – greitesnis, gražesnis, bet tik truputį brangesnis
Read/Post Comment: 0 sukurti pdf šiai naujienai Spausdinti
 


Keturių durų superautomobilis – taip būtų galima apibūdinti „Rapide S“ su 550 AG bei 840 Nm varikliu. Lyginant su bazinėmis versijomis, S modeliai turi papildomus 80 AG bei 27 Nm.

Gamintojo teigimu, su atnaujinta atmosferine 5,9 litro V12 jėgaine šis automobilis iki 100 km/h įsibėgės per 4,9 sekundės – 0,3 s greičiau už bazinius „Rapide“, tuo tarpu maksimalus greitis padidėjo tik 3 km/h, iki 305 km/h.[ Read the rest... ]


Posted by admin on Sunday 27 January 2013 - 13:19:05

 
BMW kartu su „Toyota“ planuoja gaminti sportinį automobilį
Read/Post Comment: 0 sukurti pdf šiai naujienai Spausdinti
 


Vos paskelbę apie bendromis jėgomis kuriamą bei tobulinamą vandenilinę technologiją BMW bei „Toyota“ koncernai pranešė apie sportinio automobilio gamybą. Teigiama, kad projektas turėtų būti įgyvendintas iki 2013-ųjų pabaigos. Pagal naują susitarimą abu koncernai bendromis jėgomis projektuos naują vidutinio dydžio sportinio automobilio platformą. Darbų finišas numatomas šių metų pabaigoje.

Nė viena šalis neatskleidžia daugiau detalių apie šį planą, tačiau automobilių pramonėje jau kuris laikas žinoma, kad japonai norėtų sukurti „Celica“ automobilio įpėdinį – ypač po itin sėkmingo GT86 debiuto 2012-aisiais metais. Tikėtina, kad naują platformą įgaus ir naujosios kartos BMW Z4.

Sportinio automobilio platforma bus kuriama naudojant pažangias technologijas. Teigiama, kad Japonijos bei Vokietijos pramonės gigantės naudos lengvas bei tvirtas medžiagas, o tai leis sutaupyti svorio bei padidins platformos standumą.

Stiprėjantis ryšys tarp BMW bei „Toyota“ kelia grėsmę visiems kitiems automobilių gamintojams – mat, šie koncernai pasižymi inovatyviomis idėjomis, o jų bendro projekto biudžetas gali būti labai didelis.Posted by admin on Saturday 26 January 2013 - 18:21:21

 
„Audi“ automobilio gale – tūkstančių lempučių sūkuriai
Read/Post Comment: 0 sukurti pdf šiai naujienai Spausdinti
 


Koncernas „Audi“ pristatė novatorišką automobilinių žibintų technologiją, kuria šios markės automobiliai išsiskirs iš kitų ir papildomai signalizuos kitų automobilių vairuotojams apie automobilio atliekamus manevrus.

Unikalūs sūkuriniai žibintai – tai tūkstančių mažyčių raudonų švieselių „knibždėlynas“, „srovės“, „sūkuriuojantys srautai“... kaip pavadinsi, taip nepagadinsi. Švieselės dengia vertikalų bagažinės dangčio paviršių maždaug tose vietose, kuriose turėtų būti galiniai žibintai, ir dinamiškai reaguoja į automobilio judesius.

Tokia signalizavimo sistema sukurta tam, kad iš paskos važiuojantys vairuotojai galėtų numanyti, kaip manevruoja ar manevruos automobilio vairuotojas. Tiesa, saugaus eismo organizacijos jau paskelbė savo poziciją dėl šios naujovės ir pareiškė, kad ji turėtų likti tik koncepciniuose automobiliuose.[ Read the rest... ]


Posted by admin on Thursday 24 January 2013 - 16:43:44

 
Auksinio „Lamborghini Aventador“ modeliuko vertė pasiekė 10,5 mln. eurų
Read/Post Comment: 0 sukurti pdf šiai naujienai Spausdinti
 


10,5 mln. eurų (36,24 mln. Lt) vertės 1:8 mastelio „Aventador“ modeliukas kainuoja net 35 kartus daugiau nei tikras, važiuojantis superautomobilis.

Modelių specialistas bei dizaineris Robertas Guelpenas sumažintą „Lamborghini Aventador“ modeliuką papuošė daugiau nei 1400 deimantų. Negana to, savo kūrinyje jis naudojo ir platinos bei aukso medžiagas.

2011-aisiais šis kūrinys buvo įvertintas 3,5 mln. eurų verte, tačiau vienas iš populiariausių aukcionų „Sotheby“ dabar nusprendė pakartoti ekspertizę. Rezultatas – pritrenkiantis. 8 kartus už tikrą mašiną mažesnio modelio vertė, ekspertų manymu, turėtų siekti 10,5 mln. eurų.


[ Read the rest... ]


Posted by admin on Tuesday 18 December 2012 - 23:31:37

 
„Hyundai“ Jungtinių Tautų generaliniam sekretoriui sukūrė šarvuotą „Equus“ limuziną
Read/Post Comment: 0 sukurti pdf šiai naujienai Spausdinti
 


Neperšaunamas „Hyundai“ limuzinas. Sutikite – ši trijų žodžių kombinacija prieš 10-15 metų skambėtų išties juokingai, tačiau panašu, kad korėjiečiai savo tempo nestabdo.

Jie generaliniam JTO sekretoriui Ban Ki-moonui sukūrė prabangų bei šarvuotą „Equus“ limuziną. Šis automobilis Jungtinių Tautų būstinėje, Niujorke buvo pristatytas pirmadienį.

Šis aukščiausios klasės limuzinas įgavo ne tik neperšaunamą kėbulą bei langus, bet ir šiokį tokį kosmetinį atnaujinimą – sumažėjo chromo apdailos detalių, apauti nauji ratlankiai bei galiniai LED žibintai. Teigiama, jog salone naujovių taip pat netrūksta.

Vienas toks automobilis yra ir Europoje. Žinoma, neprailgintas. Juo naudojasi į Čekiją atvykęs „Hyundai“ kompanijos vadovas. Po „Equus“ kapotu montuojamas 5,0 litrų GDi variklis turi net 429 AG bei 510 Nm.Posted by admin on Tuesday 18 December 2012 - 22:33:17

 
Eiti į puslapį  [1] 2 3
Paskutinės žinutės forume
  Tema Autorius Peržiūrėta Atsakymų Paskutinis pranešimas
Nėra naujų pranešimų Vairuokite užtikrintai! (AutoNeta Informacija) admin 2913 0 -
 
Nėra naujų pranešimų "MOTOTOJA moterų vairavimo meistriškumo čempionatas" (Renginiai ir susitikimai) admin 2526 0 -
 
karšta tema AutoNeta reklaminis logotipas (Atributika) admin 2933 0 -
 
Nėra naujų pranešimų labai juokingi video (Humoras) ignacio5 2799 0 -
 
Nėra naujų pranešimų VAiruotojo pažimėjimas (AutoNeta Informacija) admin 2775 0 -
 
Temos: 12 | Atsakymų: 2 | Peržiūrėta: 27437

Naujienų rubrikos

 

 
This site is MinTvida - Automobiliu servisas Užkūrė ir Tiuningavo: Admin | Tinklalapis: Mintvida.lt 2014-2015 | MinTvida